Ponovno se mijenja prvo mjesto u Premier ligi

Nakon što je Premier liga proživjela novu rundu oštre konkurencije, ponovno se promijenila prva pozicija. U ovom krugu natjecanja, Manchester United se susreo s Liverpoolom kod kuće, a dvije su strane završile neodlučeno 2-2. Nakon ovog kola Liverpool i Arsenal dijelili su 71 bod, no Arsenal je na prvom mjestu zbog gol-razlike. Drugi je Liverpool sa 71 bodom, a treći Manchester City sa 70 bodova. Situacija u prvenstvu u Premier ligi doista je napeta i uzbudljiva.
U ovoj utakmici Garnacho, u Dres Manchester United s brojem 17, zabio je u prve 2 minute, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. Liverpool je tada postupno dominirao igrom. Samo u prvom poluvremenu Liverpool je pucao čak 15 puta, no zabio je samo jedan pogodak Diasa u 23. minuti. Iako je Manchester United igrao na svom terenu, pod jakom spregom Liverpoola, Manchester United u prvom poluvremenu nije imao niti jedan šut. Ipak, početkom drugog poluvremena Manchester United je izjednačio rezultat udarcem Fernandeza iz daljine. Potom je u 68. minuti 18-godišnji Menu golom u šesnaestercu pomogao Manchester Unitedu da povede rezultatom 2-1. Ali Liverpool se nije predavao. U 83. minuti utakmice Liverpool je izborio kazneni udarac. Salah je iskoristio priliku i prepisao rezultat na 2-2.
U ovoj utakmici igrači u Liverpool Nogometni dresovi bili su u prednosti sa 27-8 šuteva na utakmici, ali su nažalost izvukli samo jedan remi i tako izgubili prvo mjesto. Ovo je razočaravajući rezultat za sve navijače Liverpoola. Trenutno je ostalo još 7 utakmica u ligi, ali još uvijek nema očigledne razlike između tri glavne momčadi prvenstva u Premier ligi. Za njih svaka propuštena prilika može izravno utjecati na finale prvenstva.