21-godišnji Palmer vodio je Chelsea do 4-3 pobjede nad Manchester Unitedom

Od 2-0 do 2-3 i na kraju 4-3. Chelsea je u 31. kolu Premier lige započeo prekrasnu crveno-plavu bitku s Manchester Unitedom na Stamford Bridgeu. Na kraju je utakmicu dobio Chelsea. Noseći Chelsea Nogometni dresovi, Palmer je u ovoj utakmici postigao hat-trick i postao najatraktivniji igrač na utakmici.
Samo u 4. minuti utakmice Gallagher je pogodio za Chelsea, čime je započeo ovu prekrasnu predstavu. Naknadno je Anthony napravio obrambeni prekršaj u šesnaestercu i realizirao kazneni udarac. Palmer je izveo slobodno bacanje i Chelsea je brzo poveo 2:0. U nastavku je Garnacho, u Dres Manchester United s brojem 17, iskoristio Caicedovu pogrešku i brzo postigao pogodak za Manchester United. Fernandez je poravnao rezultat na 2-0 udarcem glavom unutar 5 minuta. U 67. minuti utakmice Garnacho je postigao još jedan gol za vodstvo Manchester Uniteda. Taman kad su ljudi mislili da će utakmica završiti s rezultatom 2-3, 21-godišnji Palmer uspješno je zablistao. U odbrojavanju sudačke nadoknade Palmer je postigao 2 pogotka i pomogao Chelseaju da dođe do magičnog preokreta. Na kraju je Chelsea svladao Manchester United rezultatom 4-3.
Ova sezona je Palmerova prva sezona igranja za Chelsea, a također i prva sezona kao glavni igrač momčadi nakon što je skinuo Dres Manchester City. Trenutačno je Palmer pridonio nevjerojatnom učinku od 19 golova i 12 asistencija u 36 utakmica u svim natjecanjima. Njegov izvanredan učinak i neograničeni potencijal čine ga jednim od najzanimljivijih mladih igrača u današnjem nogometu. Nadam se da će moći održati svoju formu, pokazati izvanrednu izvedbu u budućim utakmicama i stvoriti legendarno poglavlje vlastite karijere.