Izjednačio je Ronaldov rekord

Možda ste danas propustili klasičnu preokretnu bitku koja se može zabilježiti u povijesti Lige prvaka. Vrativši se na Bernabeu s rezultatom 3-4 u prvoj utakmici, Real Madrid je u 72. minuti postigao 1 pogodak Manchester Cityja, a rezultat 3-5 trajao je do 89. minute. U ovom trenutku Real Madrid ima samo 1% šanse za napredak. Sada je došlo čudo! Rodrygo, koji je ušao s klupe, zabio je dva puta i poslao utakmicu u produžetke. Prokleti šarm ovog pravog nogometa, do zadnjeg trenutka, tko zna?

Benzema je ove sezone zabio 10 golova u Ligi prvaka u Nogometni Dresovi Real Madrida, čime je izjednačio Ronaldov rekord u sezoni 2016/17. Rodrygo je u ovoj utakmici asistirao Rodrygu u 89 minuta, čime je ukupan rezultat bio 4-5. Nekada najbolji Ronaldov partner u napadaču, Benzemina epidemija ove sezone nije slučajna. Ranije je Benzema u jednom intervjuu rekao da je u prošlosti učio od Ronalda. Puno toga, kad je Ronaldo otišao, sve je bilo na svom mjestu.

Kada je Ronaldo otišao 2018., Real Madrid se konačno vratio u finale Lige prvaka četiri godine kasnije, čak i ako Hazard nije bio baš kompetentan u Dres Real Madrid broj 7, Rodrygo, koji je sletio na Bernabeu s 45 milijuna godina u dobi od 17, danas je zabio dva puta s remijem poput zlata. Najavljujući ovaj val napornog rada i hrabrosti, Benzema se također našao u ovom sustavu kada je došlo vrijeme za žetvu. Zatim se čekalo da Benzema stigne do vrha.